Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Absolwenci rocznika 2008-2011

IIIa

1. Baszak Maciej  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
2. Dranikow Ewa  ZSzRArt w Jeleniej Górze
3. Dublański Dominik  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
4. Gawliński Marcin  ZSzT_M w Jeleniej Górze
5. Gmyzo Filip  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Gutowska Katarzyna  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
7. Iwanowski Gracjan  Brak danych
8. Kalwasiński Hubert  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
9. Kegel Elżbieta  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Kida Sylwia  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
11. Kumoś Przemysław  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Kusiakiewicz Mateusz  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
13. Ostrowska Anastazja  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
14. Pawełkiewicz Dawid  LO w Lwówku Śląskim
15. Pocztowska Weronika  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
16. Sawińska Joanna  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Sieradzki Szymon  ZSzE w Jeleniej Górze
18. Tran Thanh Anita  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
19. Zbaraszewski Mateusz  Technikum w Gryfowie Śląskim
20. Wlazło Robert  ZSZ w Gryfowie Śląskim

klasa IIIb

1. Andrzejewska Eliza  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
2. Bil Natalia  Liceum Policyjne w Lubaniu
3. Brzozowski Adrian  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
4. Cymerman Klaudia  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
5. Izdebska Aleksandra  Liceum Policyjne w Lubaniu
6. Jarzębicki Szymon  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
7. Kaletyński Damian  Brak danych.
8. Kaliczyńska Patrycja  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
9. Klimaszewski Ludwik  ZSZ w Gryfowie Śląskim
10. Kot Marcin  ZSZ w Gryfowie Śląskim
11. Korolewicz Mateusz  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Kowalska Klaudia  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
13. Kuczyńska Dominika  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Markowska Sandra  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
15. Mielczarek Szymon  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
16. Nieznańska Patrycja  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
17. Pawłowicz Dominika  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
18. Pietrucha Paweł  ZSP Nr 2 w Lubaniu
19. Sieczejko Michał  Liceum Policyjne w Lubaniu
20. Skrabek Ewelina  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
21. Torba Bartosz  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
22. Walczyński Dominik  ZSP Nr 2 w Lubaniu

klasa IIIc

1. Andruszczyszyn Roksana  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
2. Badko Dawid  ZSP Nr 2 w Lubaniu
3. Baran Malwina  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
4. Baranowski Radosław  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Baszak Michał  ZSP Nr 2 w Lubaniu
6. Borkowski Wojciech  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
7. Chmielecka Nikola  ZSP Nr 2 w Lubaniu
8. Danielecki Maciej  ZSzT_M w Jeleniej Górze
9. Droń Daniel  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
10. Gut Laura  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
11. Karpińska Kinga  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Kozak Nikola  ZSzR Art w Jeleniej Górze
13. Kozioł Paweł  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Kupś Agata  ZSP Nr 2 w Lubaniu
15. Mackiewicz Natalia  Technikum w Rakowicach Wielkich
16. Majkowksa Magdalena  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
17. Malejki Kinga  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Manthei Kamila  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
19. Matoga Agnieszka  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Mikler Wojciech  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
21. Suchowiejko Dorota  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
22. Szpila Mateusz  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
23. Zalisko Rafał  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
24. Zawadzka Angelika  Brak danych.

klasa IIId

1. Frankowska Dorota  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
2. Gąsiewski Krystian  Technikum w Gryfowie Śląskim
3. Gnoiński Patryk  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
4. Halama Janusz  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
5. Kołodziejczyk Klaudiusz  Brak danych.
6. Kowalska Natalia  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
7. Kozłowski Amadeusz  Liceum Policyjne w Lubaniu
8. Kożuch Katarzyna  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
9. Legier Jolanta  ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
10. Marcinowska Monika  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
11. Maziarczyk Gabriela  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Mróz Klaudia  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
13. Ostrowska Sylwia  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Paszkowska Magdalena  ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
15. Rękawik Jakub  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
16. Rękawik Łukasz  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
17. Skowron Sylwia  Brak danych
18. Szczyrbuła Mateusz  Liceum Policyjne w Lubaniu
19. Zielonka Natalia  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
20. Zielonka Patrycja  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
21. Zubczyński Wojciech  Brak danych
22. Skowron Małgorzata  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
23. Szczepaniak Joanna  ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach

 

Lp. LO LP TECH. SZ
1. IIIa 10 3 5 2
2. IIIb 10 7 3 2
3. IIIc 11 5 7 1
4. IIId 4 15 3 1
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 stycznia 2012 23:15
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Kobyłko
Ilość wyświetleń: 3558
29 marca 2012 14:06 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
29 marca 2012 12:53 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
29 marca 2012 12:52 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl