Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Absolweni rocznika 2007-2010

 


Pozdrawiam. Absolwentka Kl. IIIc

 




klasa IIIa

1. Cholewicka Kamila
Liceum Policyjne w Lubaniu 
2. Czyrko Julita
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
3. Fiałkowski Tomasz
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
4. Gliwińska Izabela
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Kołodziejek Robert
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
6. Kozak Patrycja
ZSP im. Komabatantów Ziemi Lubańskiej
7. Krawiec Patrycja
ZSP im. Adama Mickiewicza
8. Kurczewska Daria
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
9. Kusiakiewicz Klaudia
ZSP im. Adama Mickiewicza
10. Minko Anna
ZSP im. Adama Mickiewicza
11. Namirowska Natalia
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
12. Sidorko Aleksandra
ZSP im. Komabtantów Ziemi Lubańskiej
13. Szczepańska Marta
ZSP Policyjne w Lubaniu
14. Szpak Adrian
ZSP im. Komabatantów Ziemi Lubańskiej
15. Tymińska Klaudia
ZSP im. Komabatantów Ziemi Lubańskiej
16. Tymiński Bartosz
ZSP im. Adama Mickiewicza
17. Wałęsa MArcin
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
18. Wierzba Urszula
ZSP im. Adama Mickiewicza
19. Zięcik Ewelina
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Zięcik Karolina
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
21. Złotek Sylwia ZSP w Rakowicach

klasa IIIb

1. Anioł Radosław
ZNTK w Lubaniu
2. Babicz Filip
ZSP im. Kombatantów Ziemu Lubańskiej
3. Dublańsaki Kacper
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
4. Eizentraud Patryk
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Grubizna Maria
Liceum Policyjne w Lubaniu
6. Janiszyn Karolina
I LO SŻ w Jeleniej Górze
7. Kazimierska Sandra
ZSp im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
8. Kolendo Łukasz ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
9. Kossowski Rafał
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Kozłowski Wojciech
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
11. Kukuła Maciej
Liceum Artystyczne i Akademickie we Wrocławiu
12. Łaźniewski Filip
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
13. Miodowska Patrycja
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Okuszko Krystian
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
15. Ordakowski Mateusz
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
16. Szcerba Waldemar
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
17. Wlazło Justyna
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
18. Wołoszyn Roksana
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach

klasa IIIc

1. Bijowska Estera
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
2. Czeszek Sandra
ZSP im. Adama Mickiewicza W Lubaniu
3. Gąsiewska Monika
ZSP w Rakowicach
4. Grzanka Honorata
ZSZ w Gryfowie Śląskim
5. Guszpit Kamil
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
6. Jankowiecka Kamila
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
7. Januszewicz Justyna
ZSZT w Rakowicach
8. Kaletyński Damian
ZSP w Gryfowie Śląskim
9. Kondracki Karol
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
10. Kuźniar Jarosław
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
11. Kuźniar Piotr
ZSP im. Adama Mickiewicza W Lubaniu
12. Mikołajczyk Dawid
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
13. Moch Patryk
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Paszkowski Krzysztof
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
15. Przybylski Tomasz
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
16. Skarboń Piotr
ZSP w Rakowicach
17. Stolarski Karol
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
18. Szabat Kamil
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
19. Szabat Krystian
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Tran Thanh Patryk
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

klasa IIId

1. Andruszkiewicz Artur
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
2. Baszak Agata
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
3. Baszak Piotr
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
4. Bogdanowicz Klaudia
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Borowiec Piotr
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Buczyńska Marlena
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
7. Butkiewicz Karol
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
8. Duś Dawid
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
9. Giera Agata
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Greniuk Renata
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
11. Januszko Mateusz
ZSPOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie
12. Kabala Marta
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
13. Kopiś Kamil
ZSPOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie
14. Korolewicz Kinga
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
15. Krzemińska Izabela
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
16. Mularczyk Łukasz
ZSPOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie
17. Pietruszewska Eliza
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Rajszczak Ewa
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
19. Sieradzka Kornelia
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
20. Skwierczyńska Nikola
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
21. Sobko Kamil
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
22. Rączkiewicz Kamil ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach


Lp. LO LP TECH. SZ
1. IIIa 12 0 8 1
2. IIIb 5 0 11 2
3. IIIc 5 0 10 5
4. IIId 9 0 12 1
Razem 31 0 41 9
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 października 2010 20:36
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Sieradzki
Ilość wyświetleń: 2878
09 grudnia 2010 11:02 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
09 grudnia 2010 10:45 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
09 grudnia 2010 10:23 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl