Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Absolweni rocznika 2006-2009

 


Pozdrawiam. Absolwentka Kl. IIIa

 

 

 




klasa IIIa

1. Adamska Adrianna
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
2. Boczkowska Kamila
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
3. Buszko Mateusz
ZSP KZL w Lubaniu
4. Dranikow Marta
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Fryc Monika
ZSZ w Gryfowie Śląskim
6. Kacprzak Marcin
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
7. Mackiewicz Szymon
 ZSP KZL w Lubaniu
8. Matyjaszkiewicz Marzena
 ZSP KZL w Lubaniu
9. Mrozik Anna
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
10. Oberc Grzegorz
brak danych
11. Orzeł Iwona
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
12. Ostrowska Magdalena
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowice
13. Podsiadło Adrian
ZSZ w Gryfowie Śląskim
14. Podsiadło Justyna
ZSP KZL w Lubaniu
15. Roskowiński Marcin
ZSZ w Gryfowie Śląskim
16. Serek Mateusz
Liceum Ogólnokształcące w Rakowicach Wielkich
17. Stadnicki Mateusz
brak danych
18. Szalc Mateusz
Technikum w Gryfowie
19. Śliwiński Kamil
ZSP im.Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Załupka Diana ZSP im. Adama Mickiewicza

klasa IIIb

1. Borowicz Nikola
ZSP we Wrocławiu
2. Budnicka Dorota ZSzO Nr 2 w Jeleniej Górze
3. Buła Marcin
ZSZ w Gryfowie Śląskim
4. Dam Łukasz
Liceum Ogólnokszytałcącym w Gryfowie Śląskim
5. Grześkiewicz Paulina
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Guszpit Kamil
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach 
7. Gutka Sebastian
ZSp im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
8. Kobyłko Marta ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
9. Lelko Karolina
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Okulowski Maciej
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
11. Pieśla Natalia
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Płomiński Patryk
Technikum w Gryfowie Śląskim
13. Przybylak Łukasz
ZSZ w Gryfowie Śląskim
14. Puk Wojciech
ZSZ w Gryfowie Śląskim
15. Sieradzka Paulina
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
16. Suchanecka Malwina
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Suchodolski Wojciech
ZSP Im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Tęsiorowska Joanna
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
19. Truszkowski Paweł
brak danych
20. Tyc Andrzej
ZSZ  ZSP Nr 2 w Lubaniu
21. Tynkiewicz Robert

ZSZ ZSP Nr 2 w Lubaniu

22. Złocik Agnieszka

ZSP im.Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach

klasa IIIc

1. Baszak Agata
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
2. Bukowska Bożena
ZSP im. Konbatantów Ziemi Lubańskiej
3. Bździuch Karolina
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
4. Ciurysek Martin
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
5. Czerniejewska Monika
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Galas Krystian
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
7. Kieler Mateusz
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
8. Kowalska Izabela
ZSzO Nr 1 w Jeleniej Górze
9. Kozdrowicz Anna
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
10. Krawczyk Kacper
ZSZ w Gryfowie
11. Ksobiech Konrad
ZSZ w Gryfowie
12. Kumosz Natalia
ZSzET w Jeleniej Górze
13. Kuna Anna
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Łątka Angelika
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
15. Matysiak Agnieszka ZSZ w Gryfowie Śląskim
16. Migawa Mateusz
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
17. Mikołajczyk Dawid
brak  danych
18. Nowak Piotr
brak danych
19. Piskozub Trejsi
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Skrabek Paulina
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
21. Sobkowicz Dariusz
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
22. Sołtysiak Wojciech
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
23. Ślusarczyk Dominik
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
24. Wójcik Dominika ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
25. Zielonka Jakub ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

klasa IIId

1. Białoń Joanna
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
2. Białoń Mateusz
ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
3. Biel Roksana
ZSP im. Marii Konopnickiej w biedrzychowicach
4. Buczyński Mateusz
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
5. Ciaciek Agata
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Chmiel Adam
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
7. Iwiński Mateusz
ZSZ. w Gryfowie Śląskim
8. Juralewicz Konrad
ZSM Technikum Nr 1 w Bolesławcu
9. Kaczmarek Monika
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
10. Kluza Krzysztof
ZSZ w Gryfowie Śląskim
11. Kordula Aleksandra
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Łaskarzewski Konrad
Technikum w Gryfowie
13. Musiał Piotr
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
14. Nędza Joanna
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
15. Pełechaty Adam
ZSP Nr 2 w Lubaniu
16. Podsiadło Anna
ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Przybylska Paulina
ZSZ w Gryfowie Śląskim
18. Romański Łukasz
brak danych
19. Sakowicz Dawid
brak danych
20. Strzelec Rafał
Liceum Ogólnokształcące w Gryfowie Śląskim
21. Turek Anna
ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
 


Lp. LO LP TECH. SZ
1. IIIa  5  0  10
2. IIIb  7  1 11   3
3. IIIc  8 0  12
4. IIId  0  9
Razem  25  1  42  20
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 października 2010 20:35
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Sieradzki
Ilość wyświetleń: 3174
18 listopada 2010 11:23 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
18 listopada 2010 11:06 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
18 listopada 2010 11:02 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl