Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Absolweni rocznika 2005-2008

Tęsknię…

Pozdrawiam. Absolwent Kl. III




klasa IIIa

1. Augustyn Dawid ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach
2. Baszak NataliaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
3. Capar Mateusz ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
4. Cholewicka Nikola ZSP w Mirsku
5. Dam PiotrZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
6. Greniuk MichałZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
7. Halama JustynaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
8. Kaczmarek MartaZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
9. Kmiecik Łukasz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Kozak MarcinZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
11. Kuniec Paweł ZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
12. Kurczewski SebastianZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
13. Maziarz MartaZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
14. Ostrowska PatrycjaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
15. Przybył Jagoda ZSP w Rakowicach Wielkich
16. Szymańska PaulinaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Wujda Alicja ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Złotek MarzenaZSP w Lubomierzu

klasa IIIb

1. Andrzejewski Patryk ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
2. Badko Michał ZSP nr 2 w Lubaniu
3. Biernacka Kamila ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
4. Fiutek Sylwia ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Gębarowski Łukasz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
6. Jakubik Daniel ZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
7. Klimaszewski Mateusz ZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
8. Kolendo Mateusz ZSP nr 2 w Lubaniu
9. Kozak Sara ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
10. Kuchta Łukasz ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
11. Kwiatkowski Grzegorz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Minko Dominika ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
13. Moczarski Szymon ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
14. Mularczyk Bartosz ZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
15. Panek Jacek ZSZ w Lubaniu
16. Pizoń Karolina ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Rodziewicz Rafał ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Stachniuk Marcin ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
19. Staroń Mariola ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
20. Stolarska Żaneta ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
21. Wielgosz Agnieszka ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
22. Zub Kamil ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej

klasa IIIc

1. Ancygier Mateusz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
2. Białoń Justyna ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
3. Faltyn Hubert ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
4. Fryc Rafał ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
5. Jakubik Anita ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
6. Jaworska Natalia ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
7. Kamińska Natalia ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
8. Korolewicz Łukasz ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
9. Kozak Katarzyna ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Krakówka Katarzyna ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
11. Krempczyński Patryk NIE ZŁOŻYŁ
12. Liszt Katarzyna ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
13. Macewicz Mateusz ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
14. Mackaniec Krzysztof ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
15. Paszkowski Marcin ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
16. Rajszczak Justyna ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
17. Sekuła Kamila ZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
18. Skrzynecka Amanda ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
19. Szydłowska Dominika ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
20. Trzaskowski Krzysztof ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
21. Zalisko Patryk ZSLiT w Piechowicach

klasa IIId

1. Babicz Laura ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
2. Bąkiewicz Adrian ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
3. Budzyński PawełZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
4. Frankowska Magdalena ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
5. Gut PatrykZSP w Witkowie
6. Jagiełło TomaszZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
7. Kałuska AnitaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
8. Kluza MariuszZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
9. Krzyworączka KlaudiaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
10. Linke NataliaZSP w Jeleniej Górze
11. Mangold Estera ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
12. Niestier KrystianZSP im. Jana Pawła II w Gryfowie
13. Pawelec DajanaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
14. Pełchaty Łukasz ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej
15. Suchowiejko Michał ZSP im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach
16. Szymański BornaZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
17. Tekiela Agnieszka ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu
18. Turchoń Rafał SZTiL w Rakowicach Wielkich
19. Wilczyński DamianZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej

Lp. LO LP TECH. SZ
1. IIIa 7 1 8 2
2. IIIb 4 0 14 4
3. IIIc 9 4 3 4
4. IIId 7 1 8 3
Razem 27 6 33 13
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 października 2010 20:35
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Sieradzki
Ilość wyświetleń: 2617
23 października 2010 20:35 (Andrzej Sieradzki) - Dodanie nowej zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl