Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Osiągnięcia uczniów

 ROK 2014/2015

To jest Twój czas.


ROK 2013/2014

 

 Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletyce- Gimnazjada: V miejsce- Adrian Lada, Oskar Biernacki, Maciej Baszak, Konrad Wujda-sztafeta szwedzka, VI miejsce-Konrad Wujda- bieg na 300 m- 22 maj 2014 r.

 

NATALIA ORŁOWSKA- III miejsce w ogólnopolskim konkursie "Origami"- 22 maj 2014 r.

 

Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce: I miejsce-Konrad Wujda-bieg na 300 m, II miejsce-Daria Kozłowska-oszczep, I miejsce- Adrian Lada, Konrad Grzybowski, Maciej Baszak, Konrad Wujda-sztafeta szwedzka, II miejsce-Nikola Kochaj, Agata Demidow, Renata Faltyn, Patrycja Szpila - sztafeta szwedzka- 12 maj 2014 r.

 

I miejsce dryżyny w konkursie "Moje zdrowie w moich rękach" realizowanym w ramach udziału szkoły w Dniach Kultury Polskiej i Europejskiej w ZSPiS w Biedrzychowicach- Maria Petruch, Olga Baszak, Karolina Matyjewicz, Kornelia Kozłowska, Renata Gajdosz, Kacper Kowalczyk, Patryk Belczyk, Tomasz Kusiakiewicz- 08 kwiecień 2014 r.

 

I miejsce- Amanda Krzywicka, II miejsce-Ewa Malung, III miejsce- Jakub Zemełko w szkolnym konkursie recytatorskim "Tu jest moje miejsce"- 19 marzec 2014 r.

 

I miejsce- Agata Kuniec, II miejsce- Kornelia Kozłowska w szkolnym konkursie języka niemieckiego- 18 marzec 2014 r.

 

 Szkolne konkursy ekologiczne-15 marzec 2014 r.

  • "Eko test"- I miejsce - Norbrt Malinowski, II miejsce- Maciej Włodarczyk, III miejsce- Kornelia Kozłowsk
  • "Rady na odpady"- I miejsce - Sandra Gliwińska, II miejsce- Michelle Bruhn, III miejsce- Dawid Cholewiński
  • "Stań po zielonejstronie mocy"- I miejsce - klasa I b, II miejsce- klasa I a, III miejsce- klasa III c
  • "Segregacja-jestem na tak"- I miejsce- Kornelia Kozłowska
  • "Zieramy fundusze za puste tusze"- I miejsce - Joanna Bogacka, II miejsce- Karolina Matyjewicz, III miejsce- Remigiusz Okuszko

 

II miejsce dryżyny- mistrz mapy Europy, III miejsce drużyny- mistrz mapy polskiej w Finale X Powiatowego Konkursu Geograficznego- Renata Gajdosz,Katarzyna Ziółkowska, Norbert Malinowski- 13 marzec 2014 r.

 

JOANNA HALAMA- I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE BIOLOGICZNYM- 06 marzec 2014 r.

 

I miejsce w klasach pierwszych- Olga Baszak,Kamila Lada , I miejsce w klasach drugich- Natalia Kownacka, I miejsce w klasach trzecich- Dagmara Olejnicka, Szymon Koryluk w szkolnym konkursie plastycznym pt."Wyloguj się do życia"- 10 luty 2014 r.

 

I miejsce- Renata Gajdosz, II miejsce- Katarzyna Ziółkowska, III miejsce- Norbert Malinowski w szkolnym konkursie geograficznym- 10 luty 2014 r.

 

I miejsce- Jakub Zemełko, II miejsce- Daniel Załupka, III miejsce- Konrad Butkiewicz w szkolnym konkursie  języka angielskiego- 24 styczeń 2014 r.

 

III miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu  w piłce ręcznej- 22 styczeń 2014 r.

 

III miejsce-dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu  w piłce ręcznej- 08 styczeń 2014 r.

 

Żaneta Szczyglewska-I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii plastyka -"IV Andrzejkowy Festiwal Talentów"-02 grudnia 2013 r.

 

II miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w piłce koszykowej- 20 listopad 2013 r.

 

WYRÓŻNIENIE (w nagrode szkoła otrzymała kwotę 600 zł) w Powiatowym Konkursie Ochrony Środowiska "Rady na odpady"- 20 listopad 2013 r.

 

III miejsce dziewcząt  w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie - 30 październik 2013 r

 

III miejsce chłopców  w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie - 30 październik 2013 r.

 

KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA- laureatka konkursu- II miejsca w XX edycji konkursu MULTITEST 2013 z biologii zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 22 październik 2013 r.

 

KATARZYNA NOWAK- wyróżnienie w XX edycji konkursu MULTITEST 2013 z języka niemieckiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 18 październik 2013 r.

 

ADRIANNA PAŚ- dyplom laureata w XX edycji konkursu MULTITEST 2013 z języka niemieckiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 18 październik 2013 r.

 

KORNELIA KOZŁOWSKA- dyplom laureata w XX edycji konkursu MULTITEST 2013 z języka niemieckiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 18 październik 2013 r.

 

 Szymon Koryluk- uczeń zakwalifikowany do etapu powiatowego XIV dolnośląskiego konkursu dla gimnazjalistów  "zDolny Ślązak Gimnazjalista"- blok humanistyczny- 17 październik 2013 r.

 

I miejsce- Maria Petruch, II miejsce- Olga Baszak, III miejsce- Dagmara Olejnicka w konkursie o Patronie Szkoły- 17 października 2013 r.

 

I miejsce- Katarzyna Nowak, II miejsce- Dagmara Olejnicka, III miejsce- Agata Kurasiewicz w konkursie "Jan Paweł II i jego poezja"- 15 października 2013 r.

 

XV miejsce dziewcząt, XXV miejsce chłopców  w Finale Dolnośląskim w Sztafetowych Biegach Przełajowych- 10 październik 2013 r.

 

 IV miejsce dziewcząt, V miejsce chłopców  w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych- 02 październik 2013 r.

 

 Justyna Moczarska- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych-24 wrzesień 2013 r.

 

IV miejsce chłopców (rozgrywki strefowe)- Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska- Zgorzelec- 22 wrzesień 2013 r.

 

I miejsce chłopców (rozgrywki gminne)- Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska- 18 wrzesień 2013 r.

 

II miejsce dziewcząt (rozgrywki gminne)- Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska- 18 wrzesień 2013 r.

 

 

ROK 2012/2013



FILIP WŁODARCZYK- I MIEJSCE  W BIEGU NA 300 M PRZEZ PŁOTKI W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W LEKKOATLETYCE- WROCŁAW-11 CZERWCA 2013 r.


Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletyce: I miejsce-Filip Włodarczyk-300 m przez płotki, V miejsce-Irena Belczyk-bieg na 600 m-21 maj 2013 r.


Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce: I miejsce-Filip Włodarczyk-300 m przez płotki, I miejsce-Aneta Duszyńska-oszczep, II miejsce- Paweł Korsak-skok w dal, II miejsce-Agata Kurasiewicz-bieg na 100 m, III miejsce sztafeta szwedzka chłopców-16 maj 2013 r.


V miejsce w finale powiatowym w piłce nożnej chłopców- 16 kwiecień 2013 r.


 III miejsce w półfinale powiatowym w piłce nożnej chłopców- 15 kwiecień 2013 r.

 

 III miejsce w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej chłopców- 09 kwiecień 2013 r.


Irena Belczyk- XXXVI miejsce w Ogólnopolskim Biegu Młodzików-Kwidzyń-23 marzec 2013 r.

 

III miejsce w międzyszkolnym przeglądzie kabaretów "Nauka przez śmiech i zabawę"- Filip Włodarczyk, Michał Trzaśkowski, Dariusz Turek, Paweł Korsak, Agata Gajzler-18 marzec 2013 r.

 

II miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki koszykowej- 12 marzec 2013 r.

 

Irena Belczyk- XV miejsce na 2500 m i awans do etapu ogólnopolskiego w XXXIX Crosie Żaganiskim-08 marzec 2013 r.

 

II miejsce-dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu  w piłce ręcznej- 07 marzec 2013 r.

 

 II miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu  w piłce ręcznej- 28 luty 2013 r.

 

Zakwalifikowanie się drużyny do FINALU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "LIGA NAUKOWA" -blok matematyczny- Joanna Halama, Michał Bagrij, Paulina Kokocińska, Kamil Sznajdrowicz.-21 stycznia 2013 r.

 

 IV miejsce-dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu  w piłce siatkowej- 09 stycznia 2013 r.

 

Gminny konkurs "Mój przyjaciel pies"-część fotograficzna: I miejsce- Betina Paszkowska, II miejsce- Krystian Pieśla, III miejsce- Natalia Orłowska, Oliwia Kuniczuk, wyróżnienie Irena Belczyk- część plastyczna- I miejsce- Klaudia Kida, Katarzyna Nowak, II miejsce- Katarzyna ziółkowska, Żaneta Szczyglewska, III miejsce- Patrycja Wojsa, wyróżnienie Irena Belczyk- 04-01-2013 r.

 

IV miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu  w piłce siatkowej- 19 grudnia 2012 r.

 

 Filip Turchoń, Żaneta Szczyglewska laureaci konkursu powiatowego -"III Andrzejkowy Festiwal Talentów"-30 listopada 2012 r.

 

WYRÓŻNIENIE (w nagrode szkoła otrzymała lektury szkolne na kwotę 600 zł) w konkursie powiatowym selektywnej  zbiórki odpadów "Rady na odpady"- 20 listopada 2012 r.

 

V miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w piłce koszykowej- Lubań- 07 listopada 2012 r.

 

Klaudia Jakubowska, Patrycja Duszyńska, Szymon Wasiukiewicz- wyróżnienie w Rejonowym X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bioregionie- "W krainie łużyckich wód i mokradeł"- Ruszów- 07 listopada 2012 r.

 

IV miejsce-dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w piłce koszykowej- Lubań- 31 października 2012 r.

 

Michał Bagrij, Kamil Sznajdrowicz- uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego XIII dolnośląskiego konkursu dla gimnazjalistów  "zDolny Ślązak Gimnazjalista"- blok przyrodniczy- 24 października 2012 r.

 

 I miejsce- Szymon Wasiukiewicz, II miejsce- Klaudia Jakubowska, III miejsce- Patrycja Duszyńska w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Bioregionie: "W krainie łużyckich wód i mokradeł"- uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego-23 października 2012 r.

 

 KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA- wyróżnienie w XIX edycji konkursu MULTITEST 2012 z historii zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 23 października 2012 r.

 

 MARCELINA KORYCKA- wyróżnienie w XIX edycji konkursu MULTITEST 2012 z języka polskiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 19 października 2012 r.

 

 ADRIANNA PAŚ- wyróżnienie w XIX edycji konkursu MULTITEST 2012 z matematyki zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- 18 października 2012 r.

 

 I miejsce- Patrycja Czajkowska, II miejsce- Agata Kurasiewicz, III miejsce- Katarzyna Ziółkowska w konkursie plastycznym: "Jan Paweł II w oczach młodzieży"- 15 października 2012 r.

 

 Klaudia Jakubowska, Patrycja Duszyńska, Szymon Wasiukiewicz-uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego Szkolnego Konkursu Wiedzy o Bioregionie- "Doliną Rzeki Kwisy"- 10 października 2012 r.

 

I miejsce- Justyna Halama, II miejsce- Dagmara Olejnicka, III miejsce- Paulina Wąs w konkursie recytatorskim poezji o Janie Pawle II- 08 października 2012 r.

 

 IV miejsce-dziewcząt, V miejsce-chłopców w Mistrzostwach Powiatu Lubańskiego w sztafetowych biegach  przełajowych w Olszynie- 03 października 2012 r.

 

VI miejsce-Patryk Kościaniuk, VIII miejsce-Agata Demidow, X miejsce-Irena Belczyk w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych w Olszynie- 26 września 2012 r.

 

 

 

ROK 2011/2012

 

Zakwalifikowanie się drużyny do FINALU WOJEWÓDZKIEGO W BLOKU MATEMATYCZNYM KONKURSU "LIGA NAUKOWA"

w roku szkolnym 2011/2012- Marta Stempniewicz, Marcin Tymński, Mateusz Jennek, Michał Migut.

Zakwalifikowanie się drużyny do FINALU WOJEWÓDZKIEGO W BLOKU HUMANISTYCZNYM KONKURSU "LIGA NAUKOWA"

w roku szkolnym 2011/2012- Marta Stempniewicz, Nikola Wojtkowiak, Agnieszka Barcichowska, Szymon Szaminko.

II miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ (Kaja Maćkowiak,  Marlena Machnicka, Aneta Duszyńska, Anna Stępień, Paulina Chylińska, Agata Hanczewska, Agnieszka Barcichowska) – Lubań- 13 luty 2011 r.

 

XXII  miejsce  chłopców  w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA  W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM -(Szymon Tertel, Norbert Augustyn, Damian Kończyk) – Zieleniec – 10 luty  2012 r.

 

IX  miejsce  chłopców w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA w SNOUBORDZIE (Kacper Kulig, Adrian Smogóra

–Zieleniec – 06 luty  2012 r.

 

III miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM (Marlena Machnicka, Paulina Chylińska)

– Olszyna- 10 stycznia 2012 r.

 

VII miejsce chłopców  w MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM (Dominik Skrabek, Gabriel Kowcz)

– Olszyna- 10 stycznia 2012 r.

 

III  miejsce  w DRYŻYNOWYCH SYLWESTROWYCH BIEGACH ULICZNYCH -(Kaja Maćkowiak, Mateusz Jennek, Kacper Kulig, Dominik Skrabek, Marcin Bzdenga, Konrad Szewc, Beata Kumoś, Paulina Stawiarska, Katarzyna Kaczmar, Natalia Bzdenga, Aleksandra Sienkiewicz,  Agata Demidow, Adam Węgrzyn)-  Trzebnica -20 grudnia  2011 r. 

 

I miejsce  w  konkursie organizowanym przez Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach-  „OZDOBY CHOINKOWE” - grudzień 2011 r.

 

IV miejsce dziewcząt  w MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ (Kaja Maćkowiak, Angelika Dublańska, Marlena Machnicka, Aneta Duszyńska, Paulina Chylińska, Nikola Masierak, Karolina Szelest, Agata Demidow, Aleksandra Gajzler, Agnieszka Barcichowska) –Zgorzelec-28 listopada  2011 r.

 

SZYMON SZAMINKOudział  w etapie powiatowym -XII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów - blok  humanistyczny

- listopad 2011 r.

 

MARTA STEMPNIEWICZudział  w etapie powiatowym -XII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów - blok  humanistyczny - listopad 2011 r.

 

MICHAŁ MIGUTudział  w etapie powiatowym -XII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów - blok  humanistyczny - listopad 2011 r.

 

I miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ (Kaja Maćkowiak, Angelika Dublańska, Marlena Machnicka, Aneta Duszyńska, Paulina Chylińska, Nikola Masierak, Karolina Szelest, Agata Demidow, Aleksandra Gajzler) – Lubań- 15 listopada 2011 r.

 

V miejsce chłopców  w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ – Olszyna- 15  listopada 2011 r.

 

 AGNIESZKA BARCICHOWSKAudział  w etapie powiatowym- XII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów - blok matematyczno-fizyczny- listopad 2011 r.

 

MARTA STEMPNIEWICZ- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym- „MULTITEST” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -11 miejsce- październik 2011 r.

NIKOLA MASIERAK- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego- „MULTITEST” zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -13 miejsce- październik 2011 r.

MARTA STEMPNIEWICZ- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym- „MULTITEST” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -15 miejsce- październik 2011 r.

 

II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W  BABINGTONIE (Marlena Machnicka, Dominik Skrabek, Gabriel Kowcz, Joanna Halama) – Lubań- 18 października 2011 r.

 

V miejsce  chłopców  w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 

Olszyna- 15 października 2011 r. 

 

XI miejsce  dziewcząt  w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 

Olszyna- 15 października 2011 r.


I miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (Kaja Maćkowiak, Aleksandra Sienkiewicz, Agata Demidow, Natalia Bzdenga, Patrycja Szpila, Paulina Stawiarska, Nikola Masierak, Nikola Kochaj, Patrycja Maziarczyk, Katarzyna Kaczmar, Aneta Duszyńska, Agnieszka Barcichowska) – Olszyna- 05 października 2011 r.

 

II miejsce chłopców  w MISTRZOSTWACH POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (Kacper Kulig, Dominik Skrabek, Szymon Tertel, Bartosz Malung, Filip Włodarczyk, Robert Oberc, Marcin Bzdenga, Konrad Szewc, Hubert Kozłowski, Maksymilian Jarzębicki,  Adam Węgrzyn) – Olszyna-  05 października 2011 r.

 

VIII  miejsce chłopców  (Kacper Kulig, Szymon Tertel) w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W DWUBOJU NOWOCZESNYM- Wrocław- 04 października 2011 r.

 

XI miejsce chłopców w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Michał Migut, Mateusz Jennek, Dominik Skrabek, Damian Kończyk, Kacper Kulig, Bartosz Malung, Szymon Tertel, Filip Włpdarczyk, Sylwester Przybylak, Robert Oberc, Konrad Szewc, Marcin Tymiński, Maksymilian Jarzębicki, Adrian Lada, Marcin Bzdenga)- Wrocław- 2 października 2011 r.

 

XVIII miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Kaja Maćkowiak, Nikola Masierak, Angelika Dublańska, Anna Stępień, Paulina Stawiarska, Beata Kumoś, Patrycja Maziarczyk, Aleksandra Sienkiwicz, Agata Demidow, Nikola Kochaj, Patrycja Szpila)- Wrocław- 2 października 2011 r.

 

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH– Olszyna-  26 września 2011 r.

I miejsce:  Aleksandra Sienkiewicz (1200 m),                                                                                                                                        

I miejsce:  Kaja Maćkowiak (2000m)                                                                                                                                                 

II miejsce:  Agata Demidow (1200 m).  

 

 

 

ROK 2010/2011

 

 

ROKSANA ANDRUSZCZYSZYN- III miejsce w rzucie młotem- 35,53 m w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA SZKÓŁ W LEKKOATLETYCE- Zgorzelec- 24 maja 2011 r. 

 

 

II miejsce chłopcówIII miejsce dziewcząt  W MISTRZOSTWACH POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ- Olszyna- 24-05-2011 r.

 

 

III miejsce W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBAŃSKIEGO W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH  -Lubań-20-01-2011 r.

 

 

VI miejsce W MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (Marlena Machnicka, Elżbieta Kegel, Aleksandra Izdebska)-Kamienna Góra

 

 

I miejsce w FINALE POWIATOWYM TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT-Olszyna-07-02-2011 r. 

 

 

VII miejsce w FINALE POWIATOWYM TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW-Olszyna-08-02-2011 r. 

 

  

GIMNAZJADA-"MISTRZOSTWA POWIATU W LA"- 10 maja 2011 

I miejsce:  Kacper Kulig (300 m), Filip Włodarczyk (110 m ppł), Nikola Kozak (rzut dyskiem)

II miejsce:  Michał Migut (100 m),  Szymon Tertel (110 m ppł),  Roksana Andruszczyszyn (rzut dyskiem),  Katarzyna Kaczmar     (1000 m), sztafeta szwedzka w składzie- Michał Migut, Kacper Kulig, Szymon Tertel, Robert Oberc

III miejsce: Mateusz Jennek (100 m ppł), Aneta Duszyńska (100 m), Patrycja Nieznańska (rzut oszczepem) Elżbieta Kegel (rzut dyskiem)

 

 

 I miejsce zespołu muzycznego w konkursie talentów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach   (D. Pawełkiewicz, K. Kulig, R. Baranowski, G. Iwanowski)

 

 

Uczestnicy II etapu V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie "Dialnet Masters 2011" (Hubert Kalwasiński, Przemysław Kumoś, Maciej Danilecki, Filip Gmyzo)

 

 

KRYSTIAN GĄSIEWSKI- II miejsce w Powiatowym Konkursie Chemicznym "Mistrz stechiometrii"

 

 

 III miejsce W FINALE POWIATOWYM W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

 

III miejsce W FINALE POWIATOWYM W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

III miejsce W FINALE POWIATOWYM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

 

 

II miejsce W POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO (Rafał Zalisko, Dawid Badko, Mateusz Korolewicz)

 

 

 

KRYSTIAN GĄSIEWSKI- VI miejsce w III Powiatowym Konkursie Biologicznym dla gimnazjów

 

 

KINGA KARPIŃSKA –VI miejsce w III Powiatowym Konkursie Biologicznym dla gimnazjów

 

 

MACIEJ BASZAK - XIV Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym „Multitest”-dyplom wyróżnienia

 

 

NIKOLA KOZAK- Laureatka w konkursie fotograficznym „DOMY PRZYSŁUPOWE W MOIM REGIONIE” – Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „POGRANICZE”

 

 

Laureaci  konkursu „ŻYĆ BEZPIECZNIE I EKOLOGICZNIE Z GAZEM ZIEMNYM” ( Beata Kumoś, Paulina Stawiarska, Marta Stempniewicz, Kinga Karpińska, Dorota Suchowiejko, Nikola Kozak, Adrian Brzozowski)PGNiG SA Zgorzelec

 

KINGA KARPIŃSKA- IV miejsce w konkursie wiedzy o lesie -"LAS ZRÓWNOWAŻONY", zorganizowanym przez stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „POGRANICZE” we współpracy z Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu- laureatka konkursu. 

 

 

 Zakwalifikowanie się Macieja Baszaka do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista- blok humanistyczny.

 

 

Zakwalifikowanie sie Kingi Karpińskiej do etapu powiatowego z konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista- blok przyrodniczy.

 

 

IV miejsce W FINALE POWIATOWYM W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW (Mateusz Korolewicz, Gracjan Iwanowski, Mateusz Zbaraszewski, Norbert Borowicz, Szymon Jarzębicki, Kacper Kulig, Daniel Droń, Przemysław Kumoś, Szymon Mielczarek) -Lubań-23 listopada 2010 r.

 

 

III miejsce W FINALE POWIATOWYM W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT (Nikola Masierak, Kaja Maćkowiak, Eliza Andrzejewska, Natalia Bil, Patrycja Kaliczyńska, Patrycja Nieznańska, Nikola Wojtkowiak, Aleksandra Izdebska, Elżbieta Kegel, Angelika Dublańska, Dominika Pawłowicz, Roksana Andruszczyszyn) -Lubań-16.11.2010 r. 

 

 

MARTA STEMPNIEWICZ- wyróżnienie w międzynarodowym ( polsko-czesko-niemieckim) konkursie plastycznym  "LAS ZRÓWNOWAŻONY"    zorganizowanym przez stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „POGRANICZE” we współpracy z Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

 


III miejsce w etapie regionalnym konkursu "W KRAINIE ŁUŻYCKICH OSOBLIWOŚCI" (Agnieszka Sidorko , Mateusz Korolewicz, Maciej Baszak)- Ruszów- 03 listopada 2010 r. 
 


III miejsce w etapie powiatowym konkursu regionalnego "W KRAINIE ŁUŻYCKICH OSOBLIWOŚCI" (Agnieszka Sidorko, Mateusz Korolewicz, Maciej Baszak)- Lubań- 15 październik 2010 r. 

 

ROKSANA ANDRUSZCZYSZYN- XVII miejsce w rzucie dyskiem- 31,52 m w MISTRZOSTWACH POSKI MŁODZIKÓW - Toruń- 18 września 2010 r.

 

ROKSANA ANDRUSZCZYSZYN- I miejsce w rzucie dyskiem- 38,32 m w MIĘDZYWWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW- Zielona Góra-11 września 2010 r.

 

ROKSANA ANDRUSZCZYSZYN- I miejsce w rzucie dyskiem- 36,06 m w zawodach "ZDROWY SPORT" -Wrocław- 05 września 2010 r. 

 

ROK 2009/2010

 

 

 

II miejsce w IX KONKURSIE WIDZY O BIOREGIONIE (Ewa Rajszczak, Rafał Zalisko)

 

MARLENA BUCZYŃSKA- I miejsce w II  POWIATOWYM KONKURSIE BIOLOGICZNYM

 

KRYSTIAN GĄSIEWSKI- II miejsce w II POWIATOWYM KONKURSIE BIOLOGOICZNYM 

 

 

I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Sylwia Złotek, Patrycja Kozak, Kamila Cholewicka, Natalia Namirowska, Klaudia Tymińska)

I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Ania Minko, Ania Stępień, Nikola Masierak, Angelika Dublańska, Aleksandra Izdebska)

XVIII miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Eliza Andrzejewska, Magda Kasprzyk, Karolina Zięcik, Dominika Kuczyńska, Patrycja Kaliczyńska)

II miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (Sylwia Złotek, Patrycja Krawiec, Izabela Gliwińska, Kamila Cholewicka, Natalia Namirowska)

XIV miejsce w MISTRZOSTWACH NA DOLNYM ŚLĄSKU W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ (Karolina i Ewelina Zięcik, Aleksandra Izdebska, Patrycja Kaliczyńska, Nikola Masierak, Dominika Kuczyńska)

I miejsce w etapie powiatowym w konkursie wiedzy o bioregionie "W KRAINIE ŁUŻYCKICH WÓD I MOKRADEŁ" (Ewa Rajszczak, Sylwester Przybylak, Maciej Baszak) - 08.10.2009r.

I miejsce w etapie regionalnym w konkursie wiedzy o bioregionie "W KRAINIE ŁUŻYCKICH WÓD I MOKRADEŁ" (Ewa Rajszczak, Mateusz Korolewicz, Maciej Baszak) - 29.10.2009r.

MARLENA BUCZYŃSKA- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego- „MULTITEST” zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -4 miejsce-październik 2009 r.

MATEUSZ JENNEK- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym-„MULTITEST” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -15 miejsce-październik 2009 r.

Udział w finale (etap wojewódzki) bloku matematycznego konkursu LIGA NAUKOWA w roku szkolnym 2009/20010- Maciej Baszak, Sandra Czeszek, Marlena Buczyńska , Ewa Rajszczak.



ROK 2008/2009

 



II miejsce w FINALE OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH O PUCHAR JEANA HUMBERTA- WROCŁAW 16-17.09.2008 r.

MONIKA CZERNIEJEWSKA- V miejsce w rzucie dyskiem-34,44 m- w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW (do 15 lat)- 20-21.09.2008 r.

I miejsce dziewcząt w MISTRZOSTWACH POWIATU w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Olszynie (Agnieszka Matysiak, Agata Baszak, Dominika Wójcik, Paulina Skrabek, Natalia Namirowska, Sylwia Złotek, Dorota Suchowiejko, Sandra Markowska, Kamila Cholewicka, Marta Szczepańska)-24.09.2008 r.

V miejsce dziewcząt w FINALE DOLNOŚLĄSKIM- LIGA LEKKOATLETYCZNA-02.10.2008 r.

VII miejsce dziewcząt oraz XXIV miejsce chłopców w FINALE DOLNOŚLĄSKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Olszynie-09.10.2008 r.

II miejsce w powiecie w piłce nożnej- (M. Szalc, M. Ciurysek, W. Sołtysiak, M. Serek, K. Krawczyk, M. Iwiński, A. Szpak, P. Tran-Thanh, Ł. Kolendo, K. Ksobiech, N. Borowicz, M. Baszak, M. Białoń, Ł. Mularczyk, P. Baszak).

MARTA KOBYŁKO- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego- „MULTITEST” zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -7 miejsce-październik 2008 r.

ADRIAN BRZOZOWSKI- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym-„MULTITEST” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- -13 miejsce-październik 2008 r.

Udział w finale (etap wojewódzki) bloku matematycznego konkursu LIGA NAUKOWA w roku szkolnym 2008/2009- Kamila Boczkowska, Marlena Buczyńska, Marta Kobyłko, Malwina Suchanecka.

Zakwalifikowanie się 3 osób do etapu Powiatowego IV Konkursu Geograficznego organizowanego przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu-Malwina Suchanecka, Mateusz Ancygier, Marlena Buczyńska- maj 2009r.

II miejsce dryżyny w składzie: Mateusz Korolewicz, Kamila Boczkowska, Ewa Rajszczak w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „W krainie łużyckich wulkanów”-organizator:Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu-październik 2008 r.

II miejsce dryżyny w składzie:Maciej Danilecki, Dorota Suchowiejko, Marcin Buła, Andrzej Tyc, Marcin Kacprzak, Monika Fryc, Magdalena Ostrowska, Szymon Mackiewicz, Mateusz Korolewicz w Regionalnym Konkursie Antynikotynowym- „Jestem modny-nie palę”-organizator:Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach- kwiecień 2009r.

MALWINA SUCHANECKA- II miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym- organizator: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu-maj 2009r.

Zakwalifikowanie się 4 osób do Powiatowego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu- Marlena Buczyńska, Kamila Boczkowska, Joanna Białoń- luty 2009 r.

38 miejsce na 531 szkół biorących udział w Internetowym Konkursie Matematycznym MATMIX.pl organizowanym pod Honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 października 2010 20:10
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Sieradzki
Ilość wyświetleń: 9252
28 września 2014 20:16 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
28 września 2014 20:10 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
28 września 2014 20:07 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl