Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie im. Jana Pawła II

Zajęcia pozalekcyjne

Mamy szeroką i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2014/2015


 

 

Lp

Nazwa formy

Osoby odpowiedzialne


Termin

1.

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Izabela Kaczmar   

                    ŚRODA 13.30-14.15                    

 

2.

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki


Izabela Kaczmar   

ŚRODA 14.20-15.05

3.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

Andrzej Kobyłko   

CZWARTEK 13.30-14.15

 

4.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

Iwona Sosnowska

 

 

    ŚRODA 08.00-08.45

CZWARTEK 13.30-14.15

 

 

5.

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

 

Elżbieta Borkowska

 

 

CZWARTEK 14.20-15.05

6.


Indywidualne zajęcia rewalidacyjne 


Izabela Kaczmar 


PONIEDZIAŁEK 13.30-14.15

PIĄTEK 08.50-09.35

 

 

7.

 

Indywidualne zajęcia rewalidacyjne-terapia pedagogiczna

  

Ewa Ancygier

PIĄTEK 14.20-15.05 (s)

8.

 

Indywidualne zajęcia rewalidacyjne- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze          z matematyki

  Andrzej Kobyłko

        ŚRODA 08.00-08.45


9.

 

Koło biologiczne



Iwona Sznajdrowicz



PONIEDZIAŁEK 14.20-15.05

PIĄTEK 12.40-13.25

10.

Koło fizyczne


Piotr Kurczewski

CZWARTEK 14.20-15.05

11.

 

Koło matematyczne

 


Andrzej Kobyłko

CZWARTEK 14.20- 15.50

12.

 


Koło języka niemieckiego

 

 


   Jolanta Kąca

   WTOREK 14.20-15.50

13.

Koło języka angielskiego


Piotr Bigus


WTOREK 14.20- 15.05

ŚRODA 14.20-15.05

14.

Koło informatyczne

 

Andrzej Kobyłko



CZWARTEK 12.40-13.25


15.

 

Koło plastyczne 

 

Ewa Pachota

          

WTOREK 14.15- 15.00

 


16.

 

 

Koło muzyczno- taneczne

 

 

Ewa Ancygier

 

 

PIĄTEK 14.20- 15.05



17.

 

 

Koło redakcyjne

 

Melania Szokal-Egierd

 

CcWTOREK 14.00-15.00     

CZWARTEK 14.00-15.00



18.

 

 

Koło teatralne

 

Elżbieta Borkowska

 

PONIEDZIAŁEK 14.20-15.05

 

19.

 

Szkolne koło Caritas



Magdalena Błaszczyk


CZWARTEK 13,30- 14.15


20.

 

Gry logiczne



Iwona Sosnowska


PONIEDZIAŁEK 13.40- 14.25


21.

 

Terapia pedagogiczna



Ewa Ancygier


PIĄTEK 14.15- 16.00


22.

 

Terapia pedagogiczna

 

Ewa Ancygier

 

PONIEDZIAŁEK 13.30- 14.15


23.

 

Terapia pedagogiczna

 


Ewa Ancygier

 

PONIEDZIAŁEK 14.20- 15.05

24.

Terapia pedagogiczna

Ewa Ancygier

 

 

WTOREK 14.20-15.05


25.

 

 Terapia pedagogiczna

 

Justyna Święcicka

  PONIEDZIAŁEK 14.20-15.05

26.



Zajęcia logopedyczne



Weronika Petruch



 

PONIEDZIAŁEK 13.30-15.00

 

 

 

27.

Zajęcia rekreacyjno- sportowe

Przemysław Chorzępa

PIĄTEK 14.15-16.00

 

 

28.

 


Zajęcia wspierające uczniów        w nauce geografii

 

Ewa Ancygier

 

CZWARTEK 14.15- 15.00

 

29.


Zajęcia wspierające uczniów        w nauce języka polskiego i historii

 

Elżbieta Borkowska

          

                   PONIEDZIAŁEK 13.30- 14.15                 ŚRODA 14.20-15.05

 

30.

 

Zajęcia wspierające uczniów        w nauce matematyki

  Izabela Kaczmar  WTOREK 13.30-15.05

 

31.


Zajęcia wspierające uczniów        w nauce fizyki

 

 Piotr Kurczewski

 

PIĄTEK 14.15-15.00

 

32.


Zajęcia wspierające uczniów        w nauce biologii


Iwona Sznajdrowicz


CZWARTEK 14.20-15.05

 

33.


Zajęcia lekkoatletyczne


Przemysław Chorzępa


WTOREK 14.15-15.15

 

34.


Gry i zabawy sportowe


Sebastian Stycharz


CZWARTEK 14.15-15.05

35.


Zajęcia sportowe- siatkówka


Zbigniew Sośniak

             PONIEDZIAŁEK 14.45- 16.00             WTOREK 08.50-09.35

 

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 października 2010 20:04
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Sieradzki
Ilość wyświetleń: 3800
29 września 2014 20:17 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
29 września 2014 00:45 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
29 września 2014 00:44 (Andrzej Kobyłko) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl